LV

Jaunumi

Akācijās 95% dzīvokļu pārdoti

31.05.2021.

Daudzdzīvokļu māju komplekss „Akācijas” Imantā ir apliecinājis sevi kā harmonisku, modernu, drošu, energoefektīvu un labiekārtotu vidi gan jaunajiem speciālistiem, kam šis ir pirmais mājoklis, gan ģimenēm ar bērniem un vecāka gadagājuma cilvēkiem.

Lasīt vairāk

"Akācijas" iedzīvotāji veiksmīgi izmanto ALTUM programmas iespējas

14.07.2020.

Mājokļa izvēles un iegādes process mēdz būt izaicinājumiem pilns. Pircēji, kas labprāt izvēlētos mājokli jaunajā projektā, raizējas par finansiālo pusi, jo šaubās vai var to atļauties, un ar kādām izmaksām jārēķinās, lai būtu iespējams dzīvot jaunā un mūsdienīgā dzīvoklī ar attīstītu apkārtējo infrastruktūru, labiekārtotu pagalmu un citām priekšrocībām. Patiesībā, iegādāties mājokli jaunajā projektā ir vienkārši, jo šobrīd pieejamas vairākas ALTUM programmas, kas šo procesu padara saprotamu un finansiāli vieglāk īstenojamu. Piemēram, lielākā daļa projekta "Akācijas" iedzīvotāju, savus mājokļus iegādājušies tieši ar ALTUM palīdzību.

Lasīt vairāk

Atvērto durvju diena Akācijās, 08.02.

30.01.2020.

Mājas – tā ir vieta, kur veidojas mūsu dzīves stāsti.

Lasīt vairāk

KBO: pieprasījums pēc dzīvokļiem ekonomiskās klases segmenta jaunajos projektos šobrīd ir ļoti augsts

15.10.2019.

Nekustamo īpašumu attīstītājs “KBO”, kas šī gada vasarā pilnībā pabeidza četru daudzdzīvokļu namu projektu “Akācijas” Imantā, nepilna pusgada laikā ir pārdevis teju pusi no pieejamajiem dzīvokļiem. Tas liecina par augstu pieprasījumu pēc dzīvokļiem ekonomiskās klases segmentā, kuru cena šobrīd svārstās no 1600 līdz 1700 eiro kvadrātmetrā.

Lasīt vairāk

Atvērto durvju diena Akācijās, 26.10.

14.10.2019.

Mana māja - vieta, kur noticēt brīnumam!

Lasīt vairāk

Pieprasījumu veido jaunatne

27.09.2019.

Kompānija KBO joprojām ir Rīgas kreisā krasta jauno dzīvokļu būvniecības un tirdzniecības līdere. Pēc dzīvojamo māju kompleksa Imantas Ozoli izpārdošanas, KBO 2019.gada vasaras sākumā pabeidza būvēt savu otro projektu Akācijas. Kā sokas tirdzniecība un darbs pieaugošas konkurences apstākļos, žurnāls „Kvadrātmetrs” un portāls varianti.lv vaicā kompānijas KBO tirdzniecības vadītājam Andrim Dzirniekam.

Lasīt vairāk

Līdz ar valsts atbalsta programmu jaunajiem speciālistiem savs dzīvoklis izmaksā lētāk nekā īrēts īpašums

11.07.2019.

Līdz ar valsts atbalsta programmu jaunajiem speciālistiem savs dzīvoklis izmaksā lētāk nekā īrēts īpašums

Lasīt vairāk

Pilnībā pabeigts un nodots ekspluatācijā daudzīvokļu namu projekts “Akācijas”

11.06.2019.

Nekustamo īpašumu attīstītājs “KBO” ir pilnībā pabeidzis četru daudzdzīvokļu namu projektu “Akācijas”, radot 216 jaunus, individuālām vajadzībām piemērotus dzīvokļus.

Lasīt vairāk

EKONOMISKĀS KLASES DZĪVOKĻI – INVESTĪCIJA NE TIKAI ŠODIENĀ, BET ARĪ NĀKOTNĒ

03.06.2019.

Jau kādu brīdi Latvijas nekustamo īpašumu tirgū vērojama veselīga attīstība, ko iespējams novērot dažādos segmentos. Taču vislielākais aktivitātes pieaugums vērojams tieši ekonomiskās klases jauno dzīvokļu projektos. Tur nereti dzīvokļi tiek izpārdoti pirms vēl objekts ir pilnībā pabeigts, tāpēc viedokli par tendencēm šajā nekustamo īpašumu segmentā pauž Oskars Dzirnieks, nekustamo īpašumu attīstītāja KBO valdes loceklis.

Lasīt vairāk

Ekspluatācijā nodota trešā no četrām daudzdzīvokļu mājām projektā “Akācijas”

14.05.2019.

Nekustamo īpašumu attīstītājs “KBO” ir nodevis ekspluatācijā trešo daudzdzīvokļu māju projektā ”Akācijas”, Rīgā, Akāciju ielā 2C. Tajās kopā ir 162 dzīvokļi - ar vienu, divām un trīs guļamistabām, no 39 līdz 79 m² platībā. Dzīvokļu cenas projektā ir sākot no 1660 EUR/m², un šobrīd rezervēti jau 30% no dzīvokļiem. Dzīvokļu rezervācija notiek arī ceturtajā mājā, ko plānots pabeigt jūnijā.

Lasīt vairāk

Ekspluatācijā nodotas pirmās divas daudzdzīvokļu mājas projektā “Akācijas”.

12.03.2019.

Nekustamo īpašumu attīstītājs “KBO” ir nodevis ekspluatācijā pirmās divas daudzdzīvokļu mājas projektā ”Akācijas”, Rīgā, Jūrmalas gatvē 92 un Akāciju ielā 2D. Tajās kopā ir 112 dzīvokļi- ar vienu, divām un trīs guļamistabām, no 39 līdz 79 m² platībā. Dzīvokļu cenas projektā ir sākot no 1660 EUR/m², un šobrīd jau norisinās dzīvokļu rezervācija.

Lasīt vairāk

Šogad interjerā dominē lielformāta māksla

21.01.2019.

Jauns gads iezīmē jaunu sākumu, skaistas pārmaiņas. Interjeru modē krasi kāpumi un kritumi ik gadu nav vērojami. Par šī gada lielāko nomaiņu, uzskatāms, skandināvu pelēkais minimālisms pret droši košiem toņiem. Šogad īpaši aktuāli būs antīku vai koka/metāla paštaisītu mēbeļu akcenti.

Lasīt vairāk

Nekustamā īpašuma tirgū piedāvājumu diktē tūkstošgades paaudze

26.11.2018.

Nekustamā īpašuma tirgū šobrīd vērojama aktivitāte – ko veicinājusi iedzīvotāju labklājības līmeņa pieaugums, cenu kāpums īres tirgū, kas nereti pārsniedz kredīta maksājuma summas, kā arī banku interese kreditēt pirkumus jaunajos projektos.

Lasīt vairāk

Vadies pēc sajūtām.

08.11.2018.

Attīstot savus projektus, mēs nevēlamies būt pragmatiski. Sausi un bez atlikuma. Bieži sev uzdodam jautājumu – kas ir mājas? Kas veido šo dabisko sajūtu, kad esi pārkāpis pār slieksni, nometis ikdienas mantas, novilcis rūpju mēteli, ikdienas skrējiena kurpes, pār lūpu kaktiņiem nosauc : “Beidzot, mājās!”.

Lasīt vairāk

Spāru svētki jaunajā daudzdzīvokļu projektā “Akācijas”.

30.07.2018.

Jaunajā projektā “Akācijas” nosvinēti spāru svētki, kas simbolizē brīdi, kad apjomīgākie būvniecības darbi ir pabeigti. Dzīvokļu komplekss atrodas Imantā un tajā būs četras ekonomiskās klases daudzdzīvokļu mājas, katrā no tām 54 dzīvokļi. Ēkas plānots nodot ekspluatācijā 2018.gada nogalē.

Lasīt vairāk

KBO attīsta vēl vienu nekustamo īpašumu projektu Imantā – četru daudzdzīvokļu māju kompleksu “Akācijas”.

01.06.2018.

Nekustamo īpašumu attīstītājs “KBO” uzsācis dzīvokļu rezervāciju jaunā projektā “Akācijas” Imantā, Rīgā. Dzīvokļu kompleksā būs četras ekonomiskās klases daudzdzīvokļu mājas, katrā no tām 54 dzīvokļi. Ēkas plānots nodot ekspluatācijā 2018.gada nogalē. Projekta realizēšanā tiks investēti vairāk nekā 15 miljoni eiro.

Lasīt vairāk