LV

Jaunumi

Līdz ar valsts atbalsta programmu jaunajiem speciālistiem savs dzīvoklis izmaksā lētāk nekā īrēts īpašums

11.07.2019.

Līdz ar valsts atbalsta programmu jaunajiem speciālistiem savs dzīvoklis izmaksā lētāk nekā īrēts īpašums

Lasīt vairāk

Pilnībā pabeigts un nodots ekspluatācijā daudzīvokļu namu projekts “Akācijas”

11.06.2019.

Nekustamo īpašumu attīstītājs “KBO” ir pilnībā pabeidzis četru daudzdzīvokļu namu projektu “Akācijas”, radot 216 jaunus, individuālām vajadzībām piemērotus dzīvokļus.

Lasīt vairāk

EKONOMISKĀS KLASES DZĪVOKĻI – INVESTĪCIJA NE TIKAI ŠODIENĀ, BET ARĪ NĀKOTNĒ

03.06.2019.

Jau kādu brīdi Latvijas nekustamo īpašumu tirgū vērojama veselīga attīstība, ko iespējams novērot dažādos segmentos. Taču vislielākais aktivitātes pieaugums vērojams tieši ekonomiskās klases jauno dzīvokļu projektos. Tur nereti dzīvokļi tiek izpārdoti pirms vēl objekts ir pilnībā pabeigts, tāpēc viedokli par tendencēm šajā nekustamo īpašumu segmentā pauž Oskars Dzirnieks, nekustamo īpašumu attīstītāja KBO valdes loceklis.

Lasīt vairāk

Ekspluatācijā nodota trešā no četrām daudzdzīvokļu mājām projektā “Akācijas”

14.05.2019.

Nekustamo īpašumu attīstītājs “KBO” ir nodevis ekspluatācijā trešo daudzdzīvokļu māju projektā ”Akācijas”, Rīgā, Akāciju ielā 2C. Tajās kopā ir 162 dzīvokļi - ar vienu, divām un trīs guļamistabām, no 39 līdz 79 m² platībā. Dzīvokļu cenas projektā ir sākot no 1660 EUR/m², un šobrīd rezervēti jau 30% no dzīvokļiem. Dzīvokļu rezervācija notiek arī ceturtajā mājā, ko plānots pabeigt jūnijā.

Lasīt vairāk

Ekspluatācijā nodotas pirmās divas daudzdzīvokļu mājas projektā “Akācijas”.

12.03.2019.

Nekustamo īpašumu attīstītājs “KBO” ir nodevis ekspluatācijā pirmās divas daudzdzīvokļu mājas projektā ”Akācijas”, Rīgā, Jūrmalas gatvē 92 un Akāciju ielā 2D. Tajās kopā ir 112 dzīvokļi- ar vienu, divām un trīs guļamistabām, no 39 līdz 79 m² platībā. Dzīvokļu cenas projektā ir sākot no 1660 EUR/m², un šobrīd jau norisinās dzīvokļu rezervācija.

Lasīt vairāk

Šogad interjerā dominē lielformāta māksla

21.01.2019.

Jauns gads iezīmē jaunu sākumu, skaistas pārmaiņas. Interjeru modē krasi kāpumi un kritumi ik gadu nav vērojami. Par šī gada lielāko nomaiņu, uzskatāms, skandināvu pelēkais minimālisms pret droši košiem toņiem. Šogad īpaši aktuāli būs antīku vai koka/metāla paštaisītu mēbeļu akcenti.

Lasīt vairāk

Nekustamā īpašuma tirgū piedāvājumu diktē tūkstošgades paaudze

26.11.2018.

Nekustamā īpašuma tirgū šobrīd vērojama aktivitāte – ko veicinājusi iedzīvotāju labklājības līmeņa pieaugums, cenu kāpums īres tirgū, kas nereti pārsniedz kredīta maksājuma summas, kā arī banku interese kreditēt pirkumus jaunajos projektos.

Lasīt vairāk

Vadies pēc sajūtām.

08.11.2018.

Attīstot savus projektus, mēs nevēlamies būt pragmatiski. Sausi un bez atlikuma. Bieži sev uzdodam jautājumu – kas ir mājas? Kas veido šo dabisko sajūtu, kad esi pārkāpis pār slieksni, nometis ikdienas mantas, novilcis rūpju mēteli, ikdienas skrējiena kurpes, pār lūpu kaktiņiem nosauc : “Beidzot, mājās!”.

Lasīt vairāk

Spāru svētki jaunajā daudzdzīvokļu projektā “Akācijas”.

30.07.2018.

Jaunajā projektā “Akācijas” nosvinēti spāru svētki, kas simbolizē brīdi, kad apjomīgākie būvniecības darbi ir pabeigti. Dzīvokļu komplekss atrodas Imantā un tajā būs četras ekonomiskās klases daudzdzīvokļu mājas, katrā no tām 54 dzīvokļi. Ēkas plānots nodot ekspluatācijā 2018.gada nogalē.

Lasīt vairāk

KBO attīsta vēl vienu nekustamo īpašumu projektu Imantā – četru daudzdzīvokļu māju kompleksu “Akācijas”.

01.06.2018.

Nekustamo īpašumu attīstītājs “KBO” uzsācis dzīvokļu rezervāciju jaunā projektā “Akācijas” Imantā, Rīgā. Dzīvokļu kompleksā būs četras ekonomiskās klases daudzdzīvokļu mājas, katrā no tām 54 dzīvokļi. Ēkas plānots nodot ekspluatācijā 2018.gada nogalē. Projekta realizēšanā tiks investēti vairāk nekā 15 miljoni eiro.

Lasīt vairāk